Hea külastaja!
Mul on hea meel näha sind avastamas Ühistupartneri uut veebilehekülge, tere tulemast!
 
Eestis on üle 22000 korteriühistu. Mõned neist on tegutsenud aastaid, mõned on veidi üle aasta vanad, mõnedel on vanust vähem kui kuu. Paljudel on toimiv juhatus, kaalutletud majanduskava, korras raamatupidamine, paljudel on nende elementaarsetena näivate asjadega aga probleeme. Takistuseks võib olla nii initsiatiivi kui ka teadmiste ning oskuste puudumine. Eriti puudutab see korteriühistuid, mille riik moodustas 2018 aasta jaanuaris jõustunud seadusega. 

Olles aastaid kokku puutunud ühistute juhtimise ja kinnisvara haldamisega, on tekkinud kogemustepagas, mida saan jagada ka teistega. Lisaks olen läbinud Korteriühistu juhi põhikursuse ja oman Korteriühistu juhi kutsetunnistust. Kuulun hetkel nii 12 kui 60 korteriga korteriühistu juhatusse, millest esimene asub väikeses asulas Tartust 50 km kaugusel, teine Tartu linnas. Kuigi ressursid, võimalused ja kinnisvara väärtus erineb kordades, on vaja mõlemal pool tegeleda ühistu igapäevase juhtimisega ja korraldada raamatupidamist. Planeerida ja koordineerida tuleb haldus- ja hooldustegevust, nõustada korteriomanikke ning lahendada jooksvaid küsimusi.

Ühistupartneri juhina kinnitan, et meil on olemas vajalik kompetents ja tahe leida lahendusi ka keerulistele olukordadele. Kui tunned, et Sinu ühistus on valdkondi, mida paremaks muuta, helista või kirjuta mulle ja lepime kokku, kuidas üheskoos  muuta Sinu kodu ja koduümbrus paremaks.   

Parimate soovidega
Glein Kiissa
Tegevjuht

Teenused

Juhtimisteenus, haldusteenus, raamatupidamine, kinnistu hooldus - kõiki seda pakub Ühistupartner. Tule ja uuri lähemalt! 

Uudised

Uudised on osa igast meie päevast. Tule ja loe uudiseid meie uudistenurgast, usun, et leiad endale midagi kasulikku.

Kontakt

Kirjuta või helista meile. Lihtsamatele küsimustele leiame lahenduse telefoni või e-posti teel, keeruliste juhtumite puhul saame kokku ja arutame asjad läbi.